HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hizmet vermiş olduğumuz sektörlerde, kesintisiz ve paket hizmet anlayışı ile işletmelerin ihtiyaç duydukları tüm konularda işverenlerimizin ve tüm paydaşlarımızın yanında yer alarak, ticari ve etik kuralları çerçevesinde yolumuza devam etmekteyiz.

2011 yılında Aksaray’da İlkyardım Eğitim Merkezi olarak yola çıkan MEDESA; girdiği tüm sektörlerde en iyi hizmeti vermeyi misyon edinmiş, değişime ve gelişime uygun vizyonu ile talepleri değerlendirmiş, farklı branşlarda deneyimli ve uzman kadrosunu oluşturmuş, ulusal – uluslar arası projelerde yer alarak kısa sürede işverenlerin güvenini kazanmış ve güçlü alt yapısı olan MEDESA GRUP haline gelmiştir. Grubumuza bağlı şirketler ve yetkili kılındıkları faaliyet konuları aşağıda belirtilmiştir;

Hizmet vermiş olduğumuz sektörlerde, kesintisiz ve paket hizmet anlayışı ile işletmelerin ihtiyaç duydukları tüm konularda işverenlerimizin ve tüm paydaşlarımızın yanında yer alarak, ticari ve etik kuralları çerçevesinde yolumuza devam etmekteyiz. Bu hizmetlerimizi merkezi bir noktadan daha geniş bir kitleye ulaştırma hedefi ile; Ankara’da MADENCİTY firmamız ile, Yetkilendirilmiş Tüzel Kişilik (YTK) ve Çevre Danışmanlık Yeterliliği alarak Türkiye genelindeki kurumsal firmalara hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Bu amaçla; sektörel deneyimi ön plana çıkmış ekibimiz ve güçlü alt yapımız ile müşterilerimizin güvenini kazanmak, sürekli ve kalıcı memnuniyet oluşturmak temel prensibimiz olacaktır.