Blog

Uluslararası Bor Sempozyumu 17-19 Nisan 2019 Tarihleri Arasında Nevşehir’de Düzenlenecek

Uluslararası Bor Sempozyumu (BORON2019), Ulusal Bor Araştırmaları Enstitüsü (BOREN) tarafından Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi işbirliğiyle 17-19 Nisan 2019 tarihleri arasında Nevşehir’de düzenlenecek.

BORON 2019 ulusal ve uluslararası bilim camiasında bor konusunda uzman olan çağrılı kişiler ile teknoloji uzmanları, öğrenciler ve girişimciler arasında bor ile ilgili yapılmış Ar-Ge, Ür-Ge çalışmalarının tartışılacağı ve borun genel ve stratejik kullanım alanları konuları üzerinde bilgi paylaşımlarının yapılacağı bir platform olacak.

Bilimsel program, uluslararası alanda tanınan uzmanların davetli sunumlarını ve farklı ülkelerden sözlü/poster sunumlarını içerecek.

Sempozyumun dili Türkçe ve İngilizce olup bildiri değerlendirmeleri genişletilmiş İngilizce veya Türkçe özetler üzerinden yapılacak. Kabul edilen bildirilerin tam metinleri sempozyum bildiri kitabında yayınlanacak.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye “www.boron2019.com” adresinden ulaşabilir, yazışmalarınızı “info@boron2019.com” üzerinden yapabilirisiniz.

 

http://madencilikturkiye.com/uluslararasi-bor-sempozyumu-17-19-nisan-2019-tarihleri-arasinda-nevsehirde-duzenlenecek/

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir